Marele Premiu al Ungariei: Cine-l poate opri pe Verstappen?

Triumful lui Max Verstappen din Marele Premiu al Ungariei a consfințit un  record fabulos în Formula 1
Triumful lui Max Verstappen din Marele Premiu al Ungariei a consfințit un record fabulos în Formula 1

VIDEO. Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei, întrerupt după un numai un  singur viraj. Ce s-a întâmplat - Stirileprotv.ro
VIDEO. Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei, întrerupt după un numai un singur viraj. Ce s-a întâmplat - Stirileprotv.ro

Bilete la Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei

Formula 1: Max Verstappen a câștigat Marele Premiu al Ungariei -  spotmedia.ro
Formula 1: Max Verstappen a câștigat Marele Premiu al Ungariei - spotmedia.ro

Surpriză uriaşă la Hungaroring! Esteban Ocon a câştigat Marele Premiu al  Ungariei! Hamilton a terminat pe trei, în timp ce Verstappen s-a clasat pe  locul zece
Surpriză uriaşă la Hungaroring! Esteban Ocon a câştigat Marele Premiu al Ungariei! Hamilton a terminat pe trei, în timp ce Verstappen s-a clasat pe locul zece

VIDEO | Marele Premiu al Ungariei îi revine lui Hamilton! Piloţii de la  Ferrari au completat podiumul
VIDEO | Marele Premiu al Ungariei îi revine lui Hamilton! Piloţii de la Ferrari au completat podiumul

Leclerc, cel mai rapid în a 2-a sesiune de antrenamente de la Hungaroring!  Perez, zi de coșmar - Eurosport
Leclerc, cel mai rapid în a 2-a sesiune de antrenamente de la Hungaroring! Perez, zi de coșmar - Eurosport

Video | Max Verstappen câștigă fără emoții MP de Formula 1 al Ungariei.  Lewis Hamilton, care a plecat din pole-position, a terminat pe 4
Video | Max Verstappen câștigă fără emoții MP de Formula 1 al Ungariei. Lewis Hamilton, care a plecat din pole-position, a terminat pe 4

Max Verstappen a câștigat Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei, reușind  un nou record
Max Verstappen a câștigat Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei, reușind un nou record

Marele premiu de F1 al Ungariei în imagini (fotoreportaj)

Max Verstappen a câștigat Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei

Cursa de Formula 1 din Ungaria este anomalia calendarului: discrepanță  colosală!
Cursa de Formula 1 din Ungaria este anomalia calendarului: discrepanță colosală!

Formula 1: Max Verstappen, victorie pe Hungaroring - Record pentru RedBull  - HotNews.ro
Formula 1: Max Verstappen, victorie pe Hungaroring - Record pentru RedBull - HotNews.ro

GP24 Media
GP24 Media

Formula 1: Verstappen, întrecut cu ''un vârf de unghie'' de marele lui  rival în calificările pentru Marele Premiu al Ungariei
Formula 1: Verstappen, întrecut cu ''un vârf de unghie'' de marele lui rival în calificările pentru Marele Premiu al Ungariei

Cine transmite la TV Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei - Playtech Știri

MARELE PREMIU AL UNGARIEI // Max Verstappen, primul pole-position al  carierei, pe „Hungaroring” » Cum arată grila de start
MARELE PREMIU AL UNGARIEI // Max Verstappen, primul pole-position al carierei, pe „Hungaroring” » Cum arată grila de start

Max Verstappen, victorie în Marele Premiu al Ungariei în Formula 1!  Dezastru pentru Ferrari
Max Verstappen, victorie în Marele Premiu al Ungariei în Formula 1! Dezastru pentru Ferrari

Video | George Russell a bifat primul pole position din carieră, în Marele  Premiu de Formula 1 al Ungariei
Video | George Russell a bifat primul pole position din carieră, în Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei

Lewis Hamilton a câștigat Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei. Max  Verstappen a terminat al doilea după ce bolidul său a ieșit de pe circuit  înainte de turul de încălzire | FOTO
Lewis Hamilton a câștigat Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei. Max Verstappen a terminat al doilea după ce bolidul său a ieșit de pe circuit înainte de turul de încălzire | FOTO

Formula 1: Marele Premiu al Ungariei are loc pe 30 iulie